Czech Death Fest
 
HOME | NOVINKY | O SKUPINĚ | KONCERTY | FOTKY | MP3 | VZKAZY

REVIVAL FEST NA ZDĚŘINĚ
TORTHARRY moc děkují všem, kteří přijeli na Zděřinu, aby společně oslavili 20 let TORTHARRY!!! Byl to jeden z těch nejemotivnějších koncertů za celou dobu působení kapely. Pohled na tolik lidí v tričkách nebo mikinách TORTHARRY... byl prostě úžasný a rozhodně nás jen utvrdil v tom, že to všechno má smysl. Dle ohlasů a slov majitele se tak tento mejdan vepsal do historie a stal se jedním z nejúspěšnějších večerů letošní sezóny na Zděřině a možná atmosférou i nejlepším vůbec!!! Moc si toho vážíme a zároveň to pro nás hodně znamená!!! Jako poděkování jsme společně se Zděřinou vymysleli další speciální akci a to na revivalový večer 14.1.2012 - SEPULTURA, METALLICA, NIGHTWISH.

POZOR AKCE!!! Kdo přijde opět v textilu TORTHARRY (tričko, mikina) má do 21:00 vstup na tento koncert zcela ZDARMA. Tímto našim věrným fanouškům ještě jednou moc děkujeme!!!

Vstupné: 99,- Kč
Sepultura - Andreas Kisser
Andreas Kisser odehrál několik koncertů v tričku Tortharry.

Vice fotek na Facebooku.
Tentokrát nás Andreas potěšil s tričkem Tortharry na koncertě v Hamburku, kde si to střihnul společně s Exodus!!!


Koncert s Derrickem Greenem!!!
5.10.2010 Jsme odehráli nezapomenutelné vystoupení s DERRICKEM GREENEM (Sepultura) v legendární pražské putice "Na Slamníku". Koncert proběhl k příležitosti 50. výročí narozenin Zdeňka Poledníka (tchána Derricka). Fotky z této akce jsou v našem archivu. Je nám velkou ctí podělit se o tuto novinku a raritu na CZ scéně v této oblasti hudby. Zcela určitě toto vystoupení nebylo poslední ..........


!!! Fotky z této akce jsou tady !!!


06.02.2008
Po velmi úspěšném a plodném loňském roku 2007 kapela vstoupila do Nového roku 2008 parádním koncertem v krásném klubu ve Dvorci u Nepomuka. Na letošní sezónu se chystá několik novinek v repertoáru, kde přibude několik nejžádanějších skladeb. Aktuální místa a termíny koncertů jsou postupně doplňovány. Po loňské těžké autonehodě 20.7. při návratu z koncertu Hlukfest v Bolaticích, se hoši rychle oklepali, za což jim patří velká poklona a již druhý den bez odpočinku a spánku odehráli super koncert na letním parketu Výrava. Všem pořadatelům a příchozím fanouškům moc děkujeme, přejeme hodně zdaru a na dalších koncertech naviděnou. Za czech SEPULTURA revival Luboš Gorgan
21.05.2007 - Novinky
Po dvou nevydařených výletech do naši stověžaté matičky Prahy, jmenovitě do RC ExitChmelnice a Jet club, jsme vyjeli do již známého přerovského Šuplíku. Po minulém koncertu na tomto místě, jsme očekávali zase plný dům, ale návštěva byla trochu slabší, i přesto nakonec proběhl dobrý koncert. Trochu více jsme navázali kontakty s místními Motorhead revival, abychom se s nimi zanedlouho po té sešli zase na jednom pódiu ve vyškovském RC music pub B29. Ve Vyškově proběhl super koncert, i přes malé technické problémy s aparátem a odposlechy a podle ohlasů příchozích na koncertu a návštěvníků našich web stránek již teď víme, že se na vyškovské posluchače do roka podíváme znovu. Se jmenovanými Motorhead plánujem na podzim tříkoncertní minitour do Brna, Přerova a Zlína. Mezi popisovanými moravskými koncerty, které jsou mimochodem vždycky velmi vydařené, jsme odehráli koncert v našem místním Music hall Zděřina s kamarády z Rammstein Member´s club, což je vždy záruka kvality. Léto se nám začíná pěkně vybarvovat :O))) !!! GORO
21.03.2007 - Ke koncertům Trutnov a Nová Paka
Dvěmi desítkami lépe řečeno 10.2 (Trutnov - RC New End) a 10.3 (Nová Paka - RC Sekec Mazec) jsme zahájili další rok koncertování. Oba koncerty byly reprízami na jednotlivých místech, takže jsme věděli do čeho jdem. Oba koncerty byly super i přes to, že se v Pace sešlo o pár lidí méně než na první akci na tom místě původně. Trutnov naopak dopadl skvěle, zase po minulé zkušenosti, kdy nás tenkrát totálně zklamal pan zvukař. Tentokrát to bylo po zvukové stránce naprosto super, Zdeňku moc díky. Jinak všem příchozím a pořadatelům na obou koncertech patří velké poděkování a třeba zase příští rok se v obou klubech uvidíme. Jinak do playlistu přibylo pár pecek od SOULFLY, takže přijďte poslechnout. Koncerty jsou uvedeny v samostatné rubrice a určitě budou i nadále hodně přibývat!!!
02.08.2006 - Ke koncertu 22.07.2006 - Výrava - REVIVAL fest
Na Revival festival do Výravy jsme se moc těšili. Jednak z důvodu toho, že Výrava je prostě v posledních letech dobrý pojem, jednak protože víme, že tam chodí hodně lidí a v neposlední řadě protože se tam proste hraje vždy parádně! Zázemí areálu nemá chybu a kéž by takových festivalů bylo více. Velká poklona patří majitelům a pořadatelům! Naše vystoupení bylo naplánované na 17.00. Zdánlivě pohodový čas, jen kdyby venku nebylo 35 stupňů!!! Po prvních dvou revivalových kapelách jsme na to šli my. Nutno říci, že nastoupit s naší pralesní music po uklidňujících a pohodových JETHRO TULL bylo velmi zajímavé a sami jsme čekal, co se bude dále dít. A ono se dělo! Pod podiem bylo najednou spousta lidi, kteří jednoznačně chtěli dostat do uší i v tom děsném vedru nějaký ten nášleh! Musím říci, že hraní na Výravě opět splnilo veškerá naše očekávání do posledního puntíku a dokonce jsme mohli na popud pořadatele i přidávat. Víme, že je Sepultura zvyklá na horka, ale to co se dělo při našem vystoupení by se už ale opakovat nemuselo.Takové vedro jsme na podiu ještě nezažili. Pozitivní bylo, že jsme byli o nějaké to kilo lehčí na váze:-) Už teď se moc těšíme na další Výravu, protože to je akce, která stojí za to!!! Díky pořadatelům i všem fanouškům!!!
02.08.2006 - Ke koncertu 14.7.2006 - Motosraz Vysočina - Osová Bitýška
Po dvouměsíční pauze se náš "ansábl" opět pěkně rozjel a začátek byl naplánován na motosraz Vysočina, kde jsme hráli již loni. Po pěkném slejváku a bouřce se začalo hrát zhruba s dvouhodinovým zpožděním a ještě navíc v pěkné zimě. Stejně jako loni na nás řada přišla až kolem druhé hodiny ranní po ne příliš vydařeném striptýzu, o který se pokoušela slečna s prsy (-1), ale vše nakonec zachránila zpěvačka z předcházející kapely NIGHTWISH revival, která se s pomocí striptérky odhalila celá a měla podstatně větší ohlas než slečna "profi". V příšerné zimě jsme myslím odehráli úspěšné vystoupení, i když pokročilá hodina už příchozím motorkářům dávala hodně zabrat. Pořadateli patří opět velký dík a za rok snad opět na viděnou, ale doufáme, že v podstatně lepším koncertním čase!!!
16.05.2006 - Ke koncertu 13.5.2006 - Kladno - RC Metro
Po namlsávce v podobě koncertu na Zděřině, jsme jeli do Jágrovýho Kladna řádně natěšeni. Po krátkém hledání klubu, jsme dorazili na místo a nestačili se divit. Snad půl hodiny jsme řešili naprosto stísněné podmínky pro hraní v klubu. Vše se nakonec vyřešilo včetně zpěvů, které se také ladily až na poslední chvíli a musim říci,že koncert proběhl nad očekávání asi nás všech. Všichni příchozí byli opravdu skvělí včetně pořadatele, kterému patří samozřejmě velký dík za zvládnutí a uspořádání koncertu. Druhý den jsem sice měl velké problémy s nasloucháním, protože v tom malém prostoru v klubu byl totální absolutní hluk, který jsem ještě nikdy snad neabsolvoval, ale jinak opět super mini akce. Do Kladna se opět moc těšíme!!!
16.05.2006 - Ke koncertu 6.5.2006 - Music Hall Zděřina
Na Zděřině jsme se již nějaký čas neobjevili, což bylo na příchozích hodně znát. Velký tahák Arakain, kterým jsme předehřívali pódium, v naši společnosti přilákal asi 400 lidí, což je na poslední období pro Zděřku velice slušný. Na akci jsme pořizovali živý záznam audio a video, který bude použit pro první DVD, které chceme poskytnout Sepultuře, která přislíbila vyhotovení oficiálního certifikátu pro náš revival, tak uvidíme co z toho dopadne. Každopádně byl koncert velice vydařený, za což mluví i ohlasy na těchto stránkách!!!
16.05.2006 - Ke koncertu 28.4.2006 - Praha - RC Modrá Vopice
Do Modré Vopice jsem se osobně dost těšil. Zní to zajímavě a taky jsme věděli, že se konečně po dlouhé zimě dostaneme na hraní ven. Jen jsme zapomněli, že žijeme ve střední Evropě a tak už, když jsme přijížděli ku Praze bylo jasné, že venku se hrát nebude. Silně pršelo a byla dost hustá zima. Při příjezdu ke klubu to vypadalo, že se nebude hrát vůbec a chvíli jsme tápali,zda jsme na správném místě. Nakonec se vše přesunulo do vedlejší malé restaurace. Trošku jsme si nedovedli představit, kam složíme nástrojovku, nechtělo se nám ji nosit v dešti ze šaten, které byly trošku bokem a nebyli přímo na místě hraní. Nakonec jsme vše nechali před podiem, kde začínala hrát první revivalová kapela. My jsme šli na řadu jako druzí a toho času už byl klub poměrně dobře zaplněný. Koncert se povedl, jen ten prostor. Jsme kapelou, která si na větší prostor potrpí. Ať už z důvodu velikosti nástrojovky nebo z hlediska pohybového. Stát na místě nás rozhodně moc nebaví. Ale i v takových klubech se hraje a nic to neubírá na kvalitě hraní samotného. Pořadatelům patří dík za pozvání a budeme-li pozvání opět, rádi přijedeme!!!
16.05.2006 - Ke koncertu 21.4. 2006 - Nová Paka - RC Sekec Mazec
Do Paky jsme se moc těšili, protože jsme tam už 1x hráli a víme, že ten koncert neměl chybu. Byla tam parádní atmosféra a přišlo dost lidí. Proto jsme sem jeli plni očekávání. Nakonec jsme byli trošku zklamaní místní návštěvou. Po minulém koncertě jsme usoudili, že by nyní mohlo přijít ještě více fanoušků než minule. Ale tak to prostě někdy chodí a i tento koncert patřil k těm opravdu dobrým. Po předkapele jsme měli opět dostatek klidu na přípravu a nemuseli jsme nikam spěchat. Odehráli jsme úplně celý set čítající cca 23 věcí a myslím, že nikdo nebyl ochuzen. Doufáme, že se sem opět budeme moci vrátit. Hraje se nám zde velmi dobře a pořadatelovi i přes nižší návštěvu patří velký dík!!!
16.05.2006 - Ke koncertu 14.4. 2006 - Frýdek-Místek - RC STOUN
Do Stounu jsme museli vyrazit včas, protože to je od nás opravdu velký kus cesty. Naštěstí nám to v autě pěkně uteklo a až na pár úseku dálnice před Frýdkem-Místkem, byla cesta úplně v pohodě. Nejdříve jsme klub museli docela hledat, než jsme se dozvěděli, že je hluboko pod zemí! Při znalostech velikosti a objemu naší nástrojovky se nám rozhodně moc nosit dolů po nekonečných schodech nechtělo. Nakonec musíme poděkovat místním, kteří nám velmi ochotně pomohli, za což děkujeme. Klub je to moc pěkný a kéž by takových bylo více. Jelikož jsme tam nakonec hráli sami, mohli jsme si vše v klidu připravit. Hrálo se nám tam dobře a doufáme, že se tam ještě v letošním roce zajedeme jednou podívat.
01.03.2006 - Ke koncertu 25.2.2006
Po dost náročné dovolené na horách, kde všichni naši milí hudebníci se věnovali různým druhům sportů - "pivo, rum, apod.", jsme se vydali do nedalekých Dašic. Na koncert jsme se moc těšili a naše očekávání bylo ohodnoceno fanoušky velice příznivě.Super motorkářská akce neměla chybu a klukům pořadatelským patří ten největší dík. Doufám, že jsme se letos neviděli naposeld, jak slibovali. Koncert neměl chybu, skvělé ozvučení a dobrá nálada, super!!!!!
08.02.2006 - Ke koncertům 13.1, 21.1., 3.2. a 4.2.2006
Po katastrofickém koncertu 13.1. v trutnovském New Endu, kde totálně zklamal pan zvukař a naše vystoupení tak znehodnotil, že jsme ho ani nedohráli, jsme o týden po té odehráli opět super koncert v Blatné, kde se hraje vždy skvěle. Do Blatné se budem vždy rádi vracet a určitě to nebude zas tak dlouho trvat.
Po Blatné jsme si dali týden pauza, aby jsme nabrali mnoho sil na víkendový dvojkoncert 3.a 4.2.2006 v Rakousku a Itálii. V pátek brzo ráno jsme vyrazili směr Kufstein, kde se večer hrálo v super rockové hospůdce a atmosféra byla úžasná. Hospoda totálně narvaná, my taky, hlavně náš basman, jako tradičně, a to mu ani zas tak nevadila ani přítomnost manželky, hmmm super výkon. Druhý den jsme přejeli asi do 200km vzdáleného Steinhausu v tyrolských alpách z Italské strany, kde se večer konal druhý koncert. Malebné horské městečko nás přivítalo krásným počasím, my se ubytovali, dali k večeři super pizzu a po ACCEPT revival jsme příchozích cca 300 mániček zase pěkně pobavili. Za oba koncerty musíme velice poděkovat Pavlovi Řehořovi, který se o zařízení a pozvání postaral, druhý koncert skvěle ozvučil, za což mu patří od nás velký dík!!!
04.01.2006 - Pozdrav do Nového roku
Všem fanouškům, posluchačům, pořadatelům a známým, kteří nám v loňském roce pomohli, ale i všem ostatním, přejeme úspěšný rok 2006. Nový bubeník "Panther" intenzivně cvičí repertoár, aby vše bylo připraveno na jeho premiéru 13.1.2006 v RC End v Trutnově. Shodou okolností se jedná o pátek, takže se na to moc těšíme!!! Goro
05.12.2005 - Změna v sestavě czech SEPULTURA revival
Dne 02.12.2005 musela proběhnout nezbytná změna na postu bubeníka, která už chvíli visela ve vzduchu. Mazadlo ukončil účinkování v kapele a všichni z kapely mu moc děkujem. Odchod vyplynul z názorových neshod, které dále nešly společně řešit. Nástupcem Mazadla se stal Jirka Rosa alias PANTER z Červeného Kostelce, který působil společně s Mácou v regionální zábavové kapele AVENGER rock. V současné době se bude s PANTEREM připravovat a nacvičovat repertoár, tak aby byl připraven na první jeho koncert 13.1.2006 v RC End v Trutnově!!! Goro
05.12.2005 - Ke koncertu 29.11. RC Kain - Praha
V tradičně trochu komornější atmosféře se odehrál poslední koncert s našim bubeníkem Mazadlem. V Kainu se hraje super, ikdyž přijde méně lidí. Ohlasy na našich stránkách tomu jsou důkazem. Mazadlo zahrál skvělě, ale museli jsme se s nim po koncertě rozloučit. Celá kapela mu přeje hodně štěstí v dalším hudebním životě!!! Goro
05.12.2005 - Ke koncertu 12.11. Lužice u Hodonína
Super koncert, mraky lidí, dobrá organizace, prostě paráda. Pořadateli moc děkujem a těšíme se na případné další pozvání a do budoucna přejem Lužicím ještě více takovýchto super akcí!!! Goro
03.11.2005 - Ke koncertu 27.10. Music pub "Černej Velbloud" Č.Budějovice
Ve velice útulné hospůdce s menším pódiem, plnou návštěvou cca 100 mániček se nám hrálo skvěle. Lidičky byli pohodoví, ikdyž oproti jiným koncertům trošku mírnější, ale atmosféra parádní. Naprosto skvělí zvuk, díky pane zvukaři!!! Mácovi už konečně taky jednou praskla struna, haha "Máco", ale výměna s mojí pomocí proběhla bleskově, ne?. Pozdrav posíláme pořadatelovi Davidovi, díky moc Davide. Další pozdravy míří našim kamarádům s Colp a Ingrowing, kteří jakožto domácí nemohli na našem koncertu chybět. Na jih Čech se určitě brzy vrátíme, hraje se tam skvěle!!! Goro
10.10.2005 - Ke koncertu 30.09. RC - Nová Paka
Do k nám nedaleké Nové Paky jsme dorazili těsně před začátkem celého koncertu,který před námi rozehráli "Vibrator". Rokáč byl prakticky zcela zaplněn,tak bylo na co se těšit.Velký dík tentokrát patří nejenom pořadateli a lidičkám,kteří se na koncert přišli mrknout,ale hlavně Vibrátorům,kteří nám zapůjčili stojan na "hajtku".Ten si totiž Mazadlo nechal opřený ve zkušebně za dveřmi. Vibratoři moc Vám děkujem,vy moc dobře víte proč to píšu,alespoň ponaučení pro příště. Jinak proběhl úplně skvělý koncert,na který budem zase dlouho vzpomínat!!! Goro
08.09.2005 - Ke koncertu 03.09. Music hall Zděřina
Místním máničkám jsme se opět představili na Zděřině, ale v trochu pozdní noční až ranní hodinu.Po Blue Efekt a Wolngong jsme se dostali na řadu až o půl třetí ráno, ale musim všechny co vydrželi pochválit.Jim patří hlavní dík za atmosféru a skvělé vystoupení.Příště se snad na vás mrknem trochu dřív,tak snad nebudete tolik unaveni,hahaha.Opět jako vždy musim poochválit našeho zvukaře "Kropičku" za skvělý zvuk.GORO
24.08.2005 - Ke koncertu 13.08. Motosraz Radomyšl u Strakonic
Radomyšl nás přivítala, stejně jako snad každý hrací víkend tohoto "léta" poněkud chladně. Tím ani nemyslím již popíjející motorkáře a tančící blondýnky, ale počasí. srpen a zase byla děsná zima! Během minutky si nás našel boss akce, velký to mohykán Karlos, aby nám vysvětlil, jak se věci mají. Ty se měly následovně. Měli jsme hrát v deset, ale jak to na takových silnokubaturových akcích chodí, posunulo se to o nějakou dobu na pozdější hodinu. Po poslechnutí si vystoupení Karlose, které se nám mimochodem děsně líbilo (bravo, hrajete parádně a je to super zábava!!!), jsme si počkali místo hraní na kozy! Na pravý nefalšovaný šišky z nějakého profi podniku. Je třeba uznat, že stály za to a tak nám posun našeho setu tak nevadil. Ve chvíli, kdy se šišky schovaly pod oblečením a začal ohňostroj, začali jsme stavět náš aparát. Během 30 minut se začalo hrát a nutno dodat, že přestože jsem si ani nedovolil sundat mikinu z důvodu děsný zimy, hrálo se parádně a musím dodat, že letošní 3 cesty do Blatné, Strakonic a Radomyšle stály opravdu za to a kdykoliv sem zase rádi přijedeme. Pak už jsme zašli na nějakou tu Plzeň, dali si vynikající klobásku a fičeli domů. Čas příjezdu byl tradičně k ránu. HEATLEY
24.08.2005 - Ke koncertu 23.07. Pohoří
Koncert v Pohoří proběhl za trochu komornější atmosféry, než by se zdálo na naše očekávání.Ve velkém areálu se těch zhruba 200 lidí trochu ztratilo,ale i tak byla super atmosféra za což moc děkujem všem příchozím, pořadatelům a hlavně kapele Nanovor,která nás na akci pozvala, protože se s "Demenem a spol." už známe strašně moc dlouho, asi tisíc let.Před námi vystoupila kapela Thunder s Dobrušky,se kterou jsme se trochu seznámili a ejhle už mají zájem o služby našeho bubeníka.Martin byl po třídení kalenici docela v pohodě,tradičně vypil na co přišel a ještě cestou zpět si pohulil nějakou dobrotu s našim obrovitým bubeníkem!!!
20.07.2005 - Ke dvojkoncertu 15.07. Výrava a motosraz VYSOČINA Osová Bitýška
Trochu hektický den jsme si skousli 15.7.,kdy jsme odehráli dva výborné koncerty.Ve Výravě,kde se vždy hraje skvěle,jsme začínali dvoudenní festival revivalových kapel.Hned od začátku bylo skvělé publikum a hlavně výborný zvuk.Po koncertě jsme hned pobalili "cajky",naskákali do auta a odjeli na druhý koncert na moravu k Brnu na motosraz VYSOČINA v Osové Bitýšce.Při našem příjezdu zrovna hráli "kreténi Tři sestry revival - tak si říkají to neni nadávka" a publikum skvěle bavili.Jeden maník z davu na pódiu vyvaloval "pinďoura",což ale sestřičku ze sester nějak nevzrušovalo.Po nich jsme nastoupili my,ikdyž druhá hodina noční nebyla na hraní ideální,tak motorkáři statečně na Sepulturu vyčkali.Pořadatelům a fanouškům patří opět velký dík!!!
13.07.2005 - Ke koncertu 09.07. Velký Dřevíč-koupaliště
Po dvou měsících jsme se opět představili v našem regionu místním máničkám a musim říci,že to byl opravdu super koncert,i když veškeré okolnosti nám vůbec nepřáli.Už od čtvrtka vydatně pršelo,že dokonce pořadatel uvažoval koncert zrušit.Sice jsme trochu zmokli,ale i fanoušci si přes hnusné počasí cestu na koupaliště našli,za což jim patří velký dík a pořadatelům (hlavně Liborovi Lelkovi),který se nakonec do akce pustil i přes špatné počasí.No a navíc celou sobotu náš kytarista Máca soupeřil se střevní virózou,takže mu bylo taky dost mizerně.Vše ale nakonec dopadlo skvěle a 230 příchozích se určitě nenudilo!!!
07.06.2005 - Ke koncertu 04.06. Bingen am Rhein-SRN
K tomuto koncertu jsme se dostali před necelým měsícem,když mi zavolal chlapík se silným moravským dialektem z Německa.Trochu mě to překvapilo,ale po výměně informací mi bylo jasné,že to je jeden z uprchlíků před našim minulým režimem.Kajo s Editou nás přivítali velice vstřícně,měli pronajaté kulturní centrum ve městě Bingen,kde pravidelně koncerty pořádají.Zvukově to nemělo chybu,pořadatelsky taky super a lidi se úžasně bavili.Ale obrovský zážitek jsme měli hlavně ze seznámení s Kajem,protože tak zapáleného a skvělého člověka s takovou obrovskou energií do muziky jsme už dlouho nepotkali.Klukum noc náramně rychle utekla,protože ji celou s Kajem prokalili,tak jsme s Danem, který mě střídal v řízení,přivezli domu k maminám pěkné trosky.Máme z tohoto výletu obrovský zážitek a určitě se do Bingenu ještě vrátíme!!!
30.05.2005 - Ke koncertu 28.05. Teplice nad Metují
Jeden z dalších domácích koncertů, první letos venku, proběhl v Teplicích nad Metují na fotbalovém hřišti.Opět jsme si koncert ozvučili z vlastních zdrojů,bylo super počasí a skvěle se hrálo.Dík patří pořadatelům a hlavně fanouškům,kteří byli výborní a už teď se těšíme na další domácí koncerty,nejblíže 9.7.ve Velkém Dřevíči na koupališti.
09.05.2005 - Ke koncertu 07.05. HK Křemelka Strakonice
Další z vydařených akcí se konala v klubu Křemelka ve Strakonicích a popisuje ji kytarista Dan.Já jsem se na tuto akci přemístil již dopoledne,protože jsem vezl otcovo auto na úpravu do jedné zdejší firmy.Jelikož do otevírací doby zbývalo ještě více než dost času,trávil jsem odpoledne ve vedlejší fotbalové hospůdce mezi fajn lidmi,se kterými jsem stihl probrat jak muziku,tak fotbal,MS v hokeji,které se právě hrálo,tak i vypít 5 parádních plzeňských piv.Kolem osmé jsem se sešel se zbytkem kapely.Koncert odstartovala nám již známá kapela Withcare,která se nám opět moc líbila.Naše přípravy byli sice delší,ale o to radostnější,protože jsme porazili 5:1 Slovensko na MS v hokeji. Od prvního tónu se děly v klubu zajímavé věci a pod pódiem,které bylo trošku menší,to dost hustě vřelo.Důkazem budiž můj stojan na noty,postříkaná kytara a bicí od Plzně a polité a rozcupované texty,ale tak to má být.Zahráli jsme celý repec a k tomu premiérově dali i přídavek Escape To The Void.Dlouho publikum ve Strakonicích nenecháme spát,protože jsme zrovna domluvili další koncert v okolí na motosrazu 13.8.Už se těšíme,protože lidi v okolí Strakonic a Blatné vědí na co jdou a kdo je to Sepultura.To se pak hraje samo. "Dan"
02.05.2005 - Ke koncertu 29.04. Doudleby nad Orlicí
Do Doudleb jsme si sebou přivezli vlastní PA systém,takže zvuk nebudu chválit,ale byl skvělý,haha!!!Ve fotoalbu jsou z této akce fotky,tak to omrkněte.Po koncertě jsem se musel vracet na motorce pro napájecí kabel k aparátu,protože se zvukař strašně ožral a zapomněl ho,"Kropičko" nechlastej tolik!!!
25.04.2005 - Ke koncertu 23.04. RC Sklep v Novém Jičíně
V Novém Jičíně nás přivítal opravdu super klub se skvělým zvukem.Pořadatel byl OK i přes slabší účast mániček to byl rozhodnopádně úspěšný koncert, který si zde nebo na letním festu určitě rádi zopáknem!!!
15.04.2005 - Nové stránky
Dnes proběhl upload nových stránek, jsou rozděleny do sekcí a pod úlpně pravým zámotkem se skrývá guestbook. mrozsz
15.04.2005 - Ke korektnímu spuštení
Je potřeba mít nainstalovaný Flash Player pokud ho nemáte můžete si ho stáhnout nebo používat textové menu dole. mrozsz
05.04.2005 - Ke koncertu 26.03. Music Hall Zděřina
Domácímu publiku jsme se představili 26.03. v Music Hall Zděřina,kde již tradičně byla super atmosféra!!!
17.03.2005 - Ke koncertu 12.03. RC New End v Trutnově
Další zastávka našeho "ansáblu" proběhla opět ve skvělé atmosféře a velice příjemném prostředí rockového klubu NEW END v Trutnově 12.03.2005. Po nekonečné zasněžené cestě nás čekalo skvělé publikum,dobrý zvuk, vstřícný pořadatel, prostě super koncert!!!
04.03.2005 - Nové PROMO DVD
Čerstvá novinka z 04.03.2005: níže zmiňované DVD z koncertu 3.1.2005 v RC Kain je již zpracované!!! Jedná se o promo DVD pro pořadatele, takže pokud bude zájem, tak nás kontaktujte.Nejedná se o prodejní DVD,takže fanoušky prosíme o pochopení, že jej nebudeme dále rozšiřovat!!!
21.02.2005 - Ke koncertu 12.2. Blatná
Další naprosto skvělý koncert, byl odehrán 12.2. v hospodě Na Vinici v městečku Blatná, za což pořadatelům patří velký dík.Vyprodaný klub byl výborným publikem, které bylo až příliš nadšením uneseno, protože se v jedné chvíli strhla přímo v publiku docela hustá rvačka. Super večer jsme zakončily naprosto šílenou cestou domů, kdy nám vypovědělo auto své služby a kolem osmé hodiny ranní jsme byly přivlečeni na laně až do zkušebny.
12.01.2005 - Ke koncertu 3.1. RC KAIN Praha
Rok 2005 kapela odstartovala velice zdařilým koncertem 3.1. v Praze v RC Kain. V Kainu je obvykle výborný zvuk, který opět nezklamal a určitě zde tóny slavné Sepultury zase brzy zazní. V současné době se pracuje na fotkách které by se měly na stránkách co nejdříve objevit. Dále se chystá pro pořadatele DVD z koncertu v Kainu, na kterém bude možno revival shlédnout!!!


Kontakt:
Luboš Gorgan
GORO agency
Stárkov 77, 549 36
IČO: 86673882
mobil: 777 839 805
email:
goroagency@seznam.cz

DoporučujemePřeklady a tlumočení
  HOME | NOVINKY | O SKUPINĚ | KONCERTY | FOTKY | MP3 | VZKAZY © mrozsz 05/04 & Gogo